opcje binarne co to jestCo raz częściej można w internecie spotkać się z pytaniem czym są opcje binarne? Na tej stronie postaram się wam przybliżyć nieco ten temat. Najogólniej mówiąc opcje binarne są instrumentem finansowym na którym można zarobić pieniądze. Wygląda to tak że po otworzeniu jeden z platform opcji binarnych możemy obstawić czy dany kurs wzrośnie czy spadnie w danym okresie czasu.

Opcje binarne jak grać?

Pierwszym krokiem jakim musimy zrobić to wybrać dany instrument finansowy, najpopularniejszym będzie para walutowa EUR/USD. Następnie pozostaje nam wybrać kierunek PUT (w dół) lub Call (w górę), stawkę za jaką chcemy zagrać oraz ramę czasową. Po upływie czasu jaki wybraliśmy możemy się cieszyć z wygranej (pod warunkiem że dobrze wytypowaliśmy w jaką stronę pójdzie kurs :)).

Aby zobaczyć jak wygląda w praktyce przebieg rejestracji oraz gra zapraszam do obejrzenia filmu wideo:

Więcej informacji na temat opcji binarnych można znaleźć na tej stronie na temat opcji binarnych.

Inwestowanie w opcje binarne

Jak można zauważyć na powyższym filmie inwestowanie w opcje binarne jest bardzo proste, wszystko co należy zrobić to wybrać odpowiednią ramę czasową, stawkę oraz to czy kurs wzrośnie lub zmaleje. Opinie na temat inwestycji w opcje binarne są jak na razie bardzo pozytywne jednak zdarzają się również wyjątki. W internecie można znaleźć np. informację na temat że dany broker opcji binarnych nie wypłacił należnych środków lub zablokował konto. Dlatego przed wybraniem odpowiedniego brokera warto zapoznać się z opiniami na jego temat.

Opcje binarne co to jest? – Podsumowanie

Opcje binarne są nowością na Polskich rynkach i na pewno warto się nimi zainteresować. Jak na razie opinie na temat opcji są bardzo pozytywne a dość sporo osób chwali się wynikami na forach internetowych swoimi dodatnimi wynikami. Należy jednak mieć na uwadze że podobnie jak w każdej branży zdarzają się oszustwa, tak samo jak i na opcjach.

Jeżeli opisywana platforma opcji binarnych nie przypadła Ci do gustu polecamy stronę na której możesz znaleźć więcej regulowanych brokerów opcji binarnych